Polityka Prywatności

Ta polityka prywatności określa, w jaki sposób Perdix-PL używa i chroni informacje, które udostępniasz Perdix-PL podczas korzystania z tej witryny.

 

Perdix-PL zobowiązuje się do zagwarantowania ochrony prywatności. Będziemy poprosić o podanie pewnych informacji, dzięki którym możesz być zidentyfikowany podczas korzystania z tej witryny, wówczas możesz być pewien, że ta informacja będzie używana tylko zgodnie z niniejszą polityką prywatności.

 

Perdix-PL może od czasu do czasu zmienić tę politykę poprzez aktualizację tej strony. Należy od czasu do czasu sprawdzić tę stronę, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z z dokonanych zmian. Polityka ta jest skuteczna z dniem 1 stycznia 2012 roku.

 

Jakie dane gromadzimy

Możemy gromadzić następujące informacje:

  • nazwisko i tytuł służbowy
  • informacje kontaktowe, w tym adres e-mail
  • informacje demograficzne, takie jak kod pocztowy, preferencje i zainteresowania
  • inne informacje istotne dla badania opinii klientów i/lub ofert

 

Co robimy z informacjami, które zbieramy

Potrzebujemy tych informacji, aby zrozumieć twoje potrzeby i zapewnić tobie lepszą obsługę, a w szczególności z następujących powodów:

  • Wewnętrzne ewidencjonowanie danych.
  • Możemy używać tych informacji do ulepszania naszych produktów i usług.
  • Okresowo możemy wysyłać promocyjne e-maile o nowych produktach, ofertach specjalnych lub inne informacje, które naszym zdaniem mogą się okazać interesujące, przy użyciu adresu e-mail, który podałeś.
  • Od czasu do czasu, możemy również korzystać z informacji, aby skontaktować się z tobą w celu przeprowadzenia badań rynku. Możemy skontaktować się poprzez e-mail, telefon, faks lub list. Możemy korzystać z informacji, aby dostosować serwis do twoich zainteresowań.

 

Bezpieczeństwo

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia, że twoje dane są bezpieczne. Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi lub ujawnieniu, musimy wdrożyć odpowiednie procedury fizyczne, elektroniczne i organizacyjne w celu ochrony i zabezpieczenia informacji, które zbieramy internetowo.

 

Cookies

Ta witryna nie używa cookies w jakiejkolwiek formie.

 

Linki do innych witryn

Nasza witryna może zawierać linki do innych stron internetowych, które mogą cię interesować. Jednak, kiedy korzystasz z tych linków by opuścić naszą witrynę, należy pamiętać, że nie mamy żadnej kontroli nad tym innymi witrynami. Dlatego też, nie możemy być odpowiedzialni za ochronę i prywatność żadnych informacji, które udostępniasz podczas korzystania z tych witryn i takie witryny nie są objęte niniejszym oświadczeniem. Należy zachować ostrożność i zapoznać się z oświadczeniem o ochronie prywatności mającej zastosowanie do innych witryn.

 

Kontrola twoich danych osobowych

Możesz wybrać następujący sposób, aby ograniczyć zbieranie lub wykorzystywanie twoich danych osobowych:

  • , gdy zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza na stronie internetowej, poszukaj okna, które można kliknąć aby wskazać, że nie chcesz by informacje były używane przez kogokolwiek dla celów marketingu bezpośredniego
  • , jeśli wcześniej wyraziłeś dla nas zgodę na użycie swoich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego, możesz zmienić zdanie w każdej chwili wysyłając nam za pomocą naszego formularza kontaktowegocontact form albo napisać do nas korzystając z adresu znajdującego się na tej stronie.

 

Nie będziemy sprzedawać, rozpowszechniać ani udostępniać danych osobowych osobom trzecim, chyba że mamy twoje pozwolenie lub gdy pozwolenie na ich udostępnienie jest wymagane przez prawo. Możemy korzystać z twoich danych osobowych do wysyłania informacji promocyjnych na temat osób trzecich, które naszym zdaniem mogą się okazać interesujące, jeśli poinformujesz nas że sobie tego życzysz.

 

Możesz wystąpić z zapytaniem o szczegóły danych osobowych o tobie, które posiadamy, na podstawie ustawy o ochronie danych z 1998. Będzie to wymagało wniesienia niewielkiej opłaty. Jeśli chcesz otrzymać kopię informacji przechowywanych na twój temat napisz do[wpisz swój adres tutaj].

 

Jeśli uważasz, że informacje na twój temat, które przechowujemy, są nieprawidłowe lub niepełne, napisz do nas lub wyślij e-mail jak najszybciej na powyższy adres. Niezwłocznie skorygujemy wszelkie nieprawidłowe informacje.

 

Polityka Prywatności